Haberler
ANA SAYFA
CUMA SOHBETİ
DOĞRU KALEM
GÜNDEM
IŞIĞIN GÖR DEDİĞİ
SATRANÇ ÖĞRENELİM
SPOR
ÖRGÜ DÜNYASI
KADININ DÜNYASI
TARAFSIZ MUHALİF
YAZZAR BONCUĞU
NÜKTE
BELA..!!
IŞIK
RESMİ İLANLAR
SOL TARAF
GİZEM'Lİ YOL
HÜLYA İLE GÜNDEME DAİR
İSMAİL HAKKI CENGİZ
Sayaç
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterBugün2059
mod_vvisit_counterDün2390
mod_vvisit_counterBu Hafta2059
mod_vvisit_counterBu Ay11333
mod_vvisit_counterGenel Toplam2882229
Üye Girişi

Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol
Kimler Çevrimiçi
Şuanda 9 misafir bağlı


ANA SAYFA
5 ARALIK PAZARTESİ 2016
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar İSTİKLAL GAZETESİ   
Monday, 05 December 2016
 Yorum yok
 
Kültür Müdürlüğü, mecliste takdir topladı
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Sunday, 04 December 2016

Polatlı Belediyesi Aralık ayı birinci birleşim birinci oturumunda, drama kurslarının Kaşgarlı Mahmut Konağında sürdürülmesi konusu görüşülürken, Başkan Yıldızkaya ve meclis üyeleri Kültür Müdürlüğüne çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Her yıl artarak devam eden talepler üzerine merkezdeki dersliklerin yetersiz kalması nedeni ile Kültür Müdürlüğünce drama dersleri, bir süredir Mehmet Akif Mahallesi Kaşgarlı Mahmut Konağında sürdürülüyor. Konunun aralık ayı meclis toplantısında gündeme gelmesi sonrasında hem Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya hem de Eğitim Kültür Komisyonu başkanı Seyithan Öztürk, Polatlı Belediyesi Kültü ve Sosyal İşler Müdürü Atilla Keskin'e yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür ettiler. İlgili komisyon raporunda; "Belediye Meclisimizce 01 Kasım 2016 tarih ve 278 Sayı ile komisyonumuza havale olunan "Polatlı Belediyesi Kültür Müdürlüğünün Drama Kursu" hakkında verilen önergenin değerlendirmesini yapan komisyonumuz aşağıdaki kararları alarak meclisimize arz edilmesini uygun görmüştür.

Yorum yok
Devamını oku...
 
Polatlı Tiyatrosu, Radyo Hür'de-2
Üye Değerlendirme: / 1
Yazar Sinem Kopar   
Sunday, 04 December 2016

2014 yılında Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya'nın talimatı ile kurulan Polatlı Belediye Tiyatrosunun bel kemiği, Polatlı Belediye Tiyatrosu Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Yeşilyurt, Radyo Hür'de Hür Siyaset programının bu haftaki konuğu olarak Polatlı Belediye Tiyatrosunun faaliyetlerini anlattı.

Tiyatro sanatına yıllarca emek vermiş, bu işe gönül vermiş Polatlı Belediye Tiyatrosu Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Yeşilyurt, Hür Siyaset programının bu haftaki konuğu oldu. Programın gazeteci konuğu İstiklal Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Sevim Işık ve program moderatörü Mehmet Salçın'ın sorularını yanıtlayan Yeşilyurt, programın birinci bölümünde tiyatroyu; Polatlı, Türkiye ve Dünya çapında ele aldı, kıyaslamalarda bulundu, Yeşilyurt ayrıca bir tiyatro oyuncusunun nasıl olması gerektiği ve tiyatronun muhalifliği konularını da konuştu. Programın ikinci bölümünde ise Polatlı Belediye Tiyatrosu kurulduğu günden bu yana hangi oyunları sahneledi? Hangi etkinliklerde yer aldı? Tiyatronun yanında hangi faaliyetlerde bulundu? Soruları Polatlı Belediye Tiyatrosu Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Yeşilyurt tarafından cevaplandı. 

 

Yorum yok
Devamını oku...
 
Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Semineri yarın yapılacak
Üye Değerlendirme: / 0
Yazar Sinem Kopar   
Sunday, 04 December 2016

Polatlı Kadın Eğitim ve Dayanışma Derneği, Pazar günü Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği konulu seminer düzenleyecek.

Polatlı Kadın Eğitim ve Dayanışma Derneği (POLKADER), Pazar günü saat 14.00'te Polatlı Ticaret Odası Toplantı salonunda, toplumsal yaşamda kadın erkek eşitliğinin sağlanmasına yönelik; Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği konulu seminer düzenleyecek. POLKADER Başkanı Sevim Işık, konuya ilişkin yaptığı açıklamada; "Kadınların Sosyo Ekonomik konumlarının güçlendirilmesi, toplumsal yaşamda kadın erkek eşitliğinin sağlanmasına yönelik, Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Konulu seminere katılımlarınızı önemsiyoruz. Pazar günü saat ikide Polatlı Ticaret Odası Toplantı Salonunda yapılacak olan ve çok önemli konuşmacıların katılacağı bu toplantıya herkesin katılmasını bekliyoruz."diyerek katılmak isteyen herkesi seminere davet etti. 

Yorum yok
 
<< Başa Dön < Önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sonraki > Sona Git >>

Sonuçlar 11 - 15 Toplam: 28077
Ana Menü
Tarihçe
Yazarlarımız
Personelimiz
İletişim
Anket
Sizce Polatlı'nın en büyük sorunu hangisidir ?
 
Zaman
En Yeniler
Popüler Haberler
Son Yorumlar
Köşe Yazarlarımız
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
----------------------------------
Powered by polatliistiklal.com
°²¸£Ïà²áÍâóװ±¸°²¸£Ïà²á´óÈ«ÍâóÔ˶¯Ğ¬ÆÎÌïóÒ×ÍøÖ·´ú·¢»õÆÎÌïÍâó֮¼ÒÆÎÌï°²¸£¼ÒÔ°ÆÎÌïÍâóÃÅ»§ÆÎÌïЬҵ